Skip to content
Menu

Moim największym marzeniem podróżniczym od zawsze była Ameryka Południowa. Najpierw jako mała dziewczynka zakochana byłam w Brazylii i karnawale w Rio de Janeiro 🙂 Duża ilość kolorowych strojów, piór, zabawa i tańca, który fascynował mnie od zawsze. Potem pojawiło się też zainteresowanie Wenezuelą, Urugwajem, Paragwajem – to pewnie przez te seriale, które robiły taką furorę gdy miałam mniej więcej 12 lat. Bogaty chłopak zakochany w swojej pokojówce, która może się okazać jego siostrą… znacie te historię? 🙂

ameryka południowa fashionvoyager kuba brazylia podróż życia
Mój cel – Ameryka Południowa

Brazylia fascynowała mnie od zawsze, marzę o tym aby poopalać się na plaży w Rio, wziąć udział w karnawale, przepłynąć dorzecze Amazonki i spacerować po amazońskiej dżungli!!! Podziwiać kolorowe papugi… dużo tego!!! Ameryka Południowa od zawsze przyciąga mnie swoją różnorodnością. Jak dorastałam było już tylko gorzej 🙂 Czytałam na jej temat coraz więcej i więcej. Poznawałam ludzi, którzy z tamtego kontynentu pochodzą i z otwartymi ustami słuchałam jak opowiadają o swojej codzienności, która dla mnie była tak egzotyczna! Lista krajów, które chciałam odwiedzić w Ameryce Łacińskiej ciągle się poszerza, pojawiła się Kolumbia, Peru. Odkąd zaczęłam tańczyć salsę szczytem moich marzeń jest odwiedzić Kubę, zatańczyć z tubylcami, poznać ich życie, odwiedzić Hawanę, przejechać się jednym z tych starych samochodów…. oh!!!! Właśnie taka wyprawa chodzi mi teraz po głowie 🙂 Dominikana, Panama… Rejs po Karaibach! Oddałabym dziesięć lat życia za taką podróż!

Ameryka Południowa to dla mnie nie tylko miejsce ale też mentalność ludzi. Wszyscy, których poznałam i pochodzili stamtąd byli weseli, uśmiechnięci. Optymistycznie nastawieni do życia – może to też tak mnie pociąga?

ameryka południowa fashionvoyager kuba brazylia podróż życia
Kuba 🙂
ameryka południowa fashionvoyager kuba brazylia podróż życia
Dokształcanie się 🙂 Ameryka Południowa czeka
ameryka południowa fashionvoyager kuba brazylia podróż życia
Kuba – salsa, mohito, cygara, Havana …. Nie mogę się doczekać 🙂

Nie ma już inne opcji, tak bardzo się rozmarzyłam, że moja kolejna podróż musi być w tamtym kierunku. Ameryka Południowa już wkrótce pojawi się jako jedna z kategorii na tym blogu. Obiecuję 🙂 z ogromną ilością wpisów i zdjęć, z tych wszystkich cudownych miejsc!!!

Macie jakieś swoje marzenia podróżnicze?? Miejsca, które zawsze chcieliście odwiedzić i nie mogą Wam wyjść z głowy? Podzielcie się!!!!

 

Widzieliście już wpis o wyjazdach zorganizowanych? Nie? No to klik!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.