Skip to content
Menu

W ten weekend w całej Wielkiej Brytanii macie możliwość załapać się na darmowe zwiedzanie! Do odwiedzenia jest niespełna 2000 obiektów w Anglii, Szkocji i Walii. Zobacz, które miejsca w Twojej okolicy są na liście darmowych obiektów do odwiedzenia.

Trwający weekend to weekend darmowe zwiedzania w UK. Za darmo można odwiedzić mnóstwo muzeów, ogrodów i innych atrakcji turystycznych w całej Wielkiej Brytanii. Dodatkowo można też odwiedzić miejsca, które na co dzień nie są udostępnione do zwiedzania. Szkoda z takiej okazji nie skorzystać! Pakujcie plecaki, zabierajcie aparaty i sprawdźcie, które obiekty w Waszej okolicy można odwiedzić za darmo. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Darmowe zwiedzanie trwa od 17-tego września do 25-ego, ale dokładne daty warto sprawdzić na podanej wyżej stronie, bo część z tych obiektów dostępnych jest tylko przez kilka z wymienionych dni. Polecam, przeglądnijcie listę i wybierzcie coś dla siebie. Ja z podobnej okazji skorzystałam w zeszłym roku podczas darmowego zwiedzania Szkocji, było naprawdę świetnie, a relację znajdziecie tutaj.

Do odwiedzenia są między innymi Pollock House w Glasgow, Denbigh Castle, Botanic Cottage w Edynburgu, Brunel Museum i wiele, wiele więcej. Polecam!

Na zachętę kilka zdjęć z mojego zwiedzania UK:

darmowe zwiedzanie uk szkocja blog
Duff House
darmowe zwiedzanie uk szkocja blog
Urquhart Castle
darmowe zwiedzanie uk szkocja blog
darmowe zwiedzanie uk szkocja blog
Lake District
darmowe zwiedzanie uk szkocja blog
Szkocja

darmowe zwiedzanie uk szkocja blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.