Skip to content
Menu

Razem ze Skład Dobrych Rzeczy przygotowałam dla Was konkurs na Instagramie !!! Do wygrania qule, dokładnie 10 pięknych i niepowtarzalnych cotton balls, które udekorują Wasz dom 🙂

Dziś startuje kolejny konkurs. Tym razem macie szansę wygrać  10 wyjątkowych qul, które sprawią, że Wasz dom będzie jeszcze bardziej przytulny 🙂 Zerknijcie na zdjęcia poniżej, jest o co walczyć!

qule konkurs fashionvoyager
Qule, nadroda w konkursie 🙂
qule konkurs fashionvoyager
Może tak? 🙂
qule konkurs fashionvoyager
Piękne, co?

Zadanie konkursowe polega na wrzuceniu zdjęcia miejsca, które Twoim zdaniem jest idealne dla tych właśnie kul. Może to być kawałek Waszej sypialni, salonu a może ogrodu. Liczę na Waszą kreatywność. Chodzi o to, żeby było to miejsce, w którym chcielibyście mieć te właśnie qule!!!

Wasze fotki odnajdę dzięki oznaczeniu ich specjalnym hashtagiem: #fashionqule oraz oznaczeniu mojego profilu @fashionvoyager.pl oraz profilu @prezent_simple. Wybiorę jedną, najfajniejszą i to do niej Skład Dobrych Rzeczy wyśle qule.

Przypominam, konkurs odbywa się na Instragramie.

Co trzeba zrobić?

1. Polubić stronę FashionVoyager i Skład Dobrych Rzeczy na facebook’u

2. Obserwować na Instagramie @FashionVoyager.pl oraz Qule.pl

3. Wrzucić zdjęcie na Insta z hashtagiem #fashionqule i oznaczyć je @fashionvoyager.pl i @qule.pl

 

 

Regulamin:

Organizatorem konkursu jest blog FashionVoyager. Sponsorem nagrody jest Skład Dobrych Rzeczy. Wygrywa 1 wybrana osoba. Konkurs trwa od 01.08.2015 do 10.08.2015. Wyniki ogłoszę najpóźniej 12.0982015. Konkurs realizowany jest na podstawie niniejszego regulaminu.Uczestnicy zostawiają w komentarzu pod tym postem informację o wzięciu udziału w konkursie jak również spełniają wymienione wyżej warunki. Zamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Regulamin obowiązuje od momentu rozpoczęcia konkursu do jego zakończenia.

Czekam na Wasze zdjęcia!!!!

 

fashionvoyager konkurs qule
Wszystkie Wasze zdjęcia konkursowe razem! Dziękuje za udział 🙂
fashionvoyager
Wygrane zdjęcie, właścicielkę proszę o kontakt ze mną na Fb GRATULACJE!!!

 

 

1 Comment

  1. Adriana
    1 sierpnia 2015 @ 12:25

    Uwielbiam te kule:) sama mam je w salonie!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.