Skip to content
Menu

Zapraszam na konkurs fotograficzny  ,,Idealne miejsce na majówkę”, w którym do wygrania jest ubezpieczenie Twoja Karta Podróże oraz gadżety ufundowane przez firmę April Polska Service.

Do majówki pozostały jeszcze dwa tygodnie. To idealny moment na to, aby zdecydować gdzie w tym roku spędzimy długi, wiosenny weekend. Na blogu kilka dni temu pojawiło się zestawienie 10 najciekawszych miejsc na majówkę, teraz Wy macie szansę podzielić się swoimi pomysłami.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu mi wykonanego przez siebie zdjęcia z miejsca, które Twoim zdaniem jest idealne na spędzenie majówki i krótkie wytłumaczenie dlaczego akurat tam warto pojechać. Zdjęcie może przedstawiać budynek, panoramę miasta, krajobraz, zwierzę czy ludzi. Ważne, aby odzwierciedlało piękno chwili i zachęcało innych do odwiedzenia tego miejsca. Zdjęcia prześlij mi na adres mailowy: ela@fashionvoyager.pl. Zdjęcia możecie też dodać pod tym postem na facebooku. Wszystkie Wasze nadesłane propozycje pojawią się na moim fanpejdżu FashionVoyager, a zwycięskie fotografie pojawią się na blogu.

Do wygrania jest roczne ubezpieczenie Twoja Karta Podróże, które pozwoli Wam na bezpieczne wojaże przez cały rok! Sama właśnie z tego ubezpieczenia korzystam. Wybiorę również dwie osoby, które nagrodzone zostaną firmowymi gadżetami z logiem April. Aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu, które można wygrać w konkursie kliknij tutaj.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia?

 • jest ważne przez 365 dni od daty zakupu (nie masz limitu wyjazdów za granicę)
 • gwarantuje ochronę ubezpieczeniową podczas wykonywania pracy fizycznej i umysłowej, a także podczas wypoczynku lub amatorskiego uprawiania sportów
 • w razie zachorowania czy wypadku za granicą – pokrywa koszty leczenia (u lekarza pierwszego kontaktu, specjalisty, a także w szpitalu)
 • pokrywa koszty wynikające z zaostrzenia się następstw chorób przewlekłych, np. cukrzycy czy chorób układu krążenia
 • pokrywa koszty transportu medycznego lub funeralnego do wysokości sumy ubezpieczenia
 • wszelkie rozliczenia i opłaty za koszty udzielonej pomocy medycznej dokonywane są bez konieczności angażowania Twoich pieniędzy
 • ubezpieczenie działa już następnego dnia po dniu wykupienia (brak okresu karencji)

Twoja Karta Podróże fashionvoyager

Regulamin konkursu:

Organizatorem konkursu jest blog FashionVoyager. Sponsorem nagrody jest April Polska Service. Ubezpieczenie Twoja Karta Podróże wygrywa jedna wybrana osoba, natomiast  pozostałe dwie otrzymują gadżety firmowe. Konkurs trwa od 15.04.2016 do 22.04.2016. Wyniki ogłoszę najpóźniej 25.04.2016. Konkurs realizowany jest na podstawie niniejszego regulaminu. Zgłaszając udział w Konkursie i biorąc w nim udział Uczestnik akceptuje postanowienia Regulaminu Konkursu i wyraża zgodę na jego treść i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Regulamin obowiązuje od momentu rozpoczęcia konkursu do jego zakończenia.

Czekam na Wasze zdjęcia!

2 komentarze

 1. Marcin
  18 kwietnia 2016 @ 12:18

  Świetna sprawa! Moje zdjęcie już poszło!:D

  Reply

 2. Kasia
  17 kwietnia 2016 @ 10:50

  Super konkurs!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.