Skip to content
Menu

Minął trzeci miesiąc kuracji serum do rzęs LashVolution. Opakowanie już prawie puste, więc pora pochwalić się tym jak wyglądają moje rzęsy. Co więcej, dla jednej z Was mam serum LashVolution do wygrania w konkursie!

Ponad trzy miesiące temu otrzymałam do przetestowania serum do rzęs LashVolution. Moje pierwsze wrażenia po kontakcie z odżywką znajdziecie tutaj. Od tego momentu, co wieczór, po demakijażu nakładałam kosmetyk na górną powiekę. Przyznam się, zdarzyło mi się kilka razy zapomnieć, ale aplikacja jest tak łatwa i szybka, że pamiętałam o niej nawet wtedy kiedy byłam bardzo zmęczona.

Do sedna, czy odżywka działa?

Moim zdaniem tak. Zdaniem koleżanek, które bacznie obserwują moje rzęsy również. Podczas ostatniego pobytu w Polsce większość pytała jak sprawdza się serum oraz same przyglądały się moim rzęsom i mówiły, że faktycznie są dłuższe i ładniejsze.

Odżywka ma na celu głównie wydłużenie rzęs. Faktycznie tak się dzieje, rzęsy są dłuższe, a po wytuszowaniu wyglądają niesamowicie! Ciekawe było też to, że w drugim miesiącu jej używania niektóre z moich rzęs były dużo dłuższe od innych (tak jakby odżywka trafiała tylko do nich), teraz efekt jest w miarę równy.

serum lashvolution fashionvoyager

Dodatkowo odżywka poprawiła stan moich rzęs. Są gęstsze, twardsze i odporniejsze. Podczas demakijażu oczu nie widzę, żeby mi wypadały, co wcześniej zdarzało się dość często.  Zdecydowanie polecam ją każdej z Was, jeżeli szukacie czegoś, co pomoże Waszym rzęsom.

serum lashvolution fashionvoyager

serum lashvolution fashionvoyager

serum lashvolution fashionvoyager
Teraz nawet bez tuszu jest WOW 🙂

Moim zdaniem serum spełniło swoje zadanie. Jestem zadowolona z kuracji. Moje rzęsy są dłuższe i mocniejsze. Jeżeli zależy Wam na profesjonalnej opinii to zerknijcie tutaj, serum zostało opisane w jednej z baz opinii o lekach i kosmetykach.

Uwaga!!!  Październik to miesiąc darmowej dostawy serum, więc macie ostatnie dwa dni, aby zamówić je nie ponosząc kosztów przesyłki. Skorzystajcie!!!

Klikając tutaj poczytacie o efektach serum po miesiącu stosowania.

serum lashvolution fashionvoyager

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie???

 1. Polubić stronę FashionVoyager  oraz  LashVolution na facebooku
 2. Pod tym postem napisać odpowiedź na pytanie: Dlaczego to oczy są odzwierciedleniem duszy?
 3. Pod postem na facebook’u z linkiem do tego właśnie wpisu (znajdziecie go tutaj) zaprosić jak najwięcej znajomych do wzięcia udziału
 4. Udostępnić publicznie na swoim profilu na facebooku post o konkursie.

Regulamin:

Organizatorem konkursu jest blog FashionVoyager a sponsorem nagrody (serum LashVolution o wartości 79 złotych) jest LashVolution. Wygrywa 1  wybrana przeze mnie osoba. Konkurs trwa od 30.10.2015 do 07.11.2015. Wyniki ogłoszę najpóźniej 09.11.2015. Konkurs realizowany jest na podstawie niniejszego regulaminu.Uczestnicy zostawiają w komentarzu pod tym postem informację o wzięciu udziału w konkursie w formie odpowiedzi na zadane pytanie, jak również spełniają wymienione wyżej warunki. Zamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Regulamin obowiązuje od momentu rozpoczęcia konkursu do jego zakończenia.

Wyniki konkursu:

Odżywkę LashVolution wygrywa Paulina Biernat. Proszę o kontakt mailowy.

 

Wpis powstał we współpracy z marką LashVolution

25 komentarzy

 1. Natalie Forever
  31 marca 2016 @ 11:45

  Nie stosowałam tej odżywki lecz Revitalash. I to ona według mnie jest nr 1 w walce z krótkimi rzęsami. W ciągu miesiąca rzęsy były dłuższe o około 2 cm. 2 ml odżywki wystarcza na ponad 2 lata :O

  Reply

  • FashionVoyager
   31 marca 2016 @ 19:15

   2 cm w miesiąc to wg mnie nie realne na rzęsach 🙂

   Reply

 2. Klaudynka
  16 grudnia 2015 @ 10:44

  Ponieważ w oczach odnajdziemy prawdziwą i szczerą miłość 🙂

  Reply

 3. Paulina B.
  9 listopada 2015 @ 17:34

  Super 🙂 dziękuję 🙂 moje rzęsy w końcu zaczną wyglądać 😉 Na pewno zdam relację z kuracji!!!

  Reply

  • FashionVoyager
   9 listopada 2015 @ 17:45

   Gratuluje!!! 🙂

   Reply

 4. Justyna Klimek
  7 listopada 2015 @ 21:22

  Dlaczego oczy są zwierciadłem duszy? Ponieważ to w ich głębi ukryty jest cały blask. To oczy odzwierciedlają to jakim jesteśmy człowiekiem. I może się to niektórym wydać dziwne, ale często patrząc komuś w oczy mogę stwierdzić czy dana osoba jest dobrym człowiekiem czy nie. Ciało i gesty można oszukać, ale oczy zawsze wyrażają prawdę. To w oczach ukryta jest cała prawda o człowieku. To właśnie oczy przez całe nasze życie pozostają niezmienne, są przez całe życie piękne, mimo, że nasze ciało się zmienia, starzeje. Po oczach potrafimy też poznać, czy ktoś jest szczęśliwy, bo zewnętrznie możemy świetnie udawać, że nasze życie jest sielanką, pięknym snem i w ogóle usłane różami, a tak naprawdę wewnętrznie czujemy się nieszczęśliwi, rozdarci… i to właśnie oczy wyrażają całą prawdę, wystarczy tylko głęboko w nie spojrzeć, by dostrzec to, co najważniejsze.

  Reply

 5. Monika G.
  7 listopada 2015 @ 20:32

  Smutek – oczy zgaszone, puste, wyczekujące
  Radość – oczy skrzące, śmiejące się
  Przerażenie – wystraszone, uciekające od nieznanego
  Podekscytowanie – radosne, mieniące się jak tęcza.
  Oczy narząd wzroku i uczuć jakie drzemią w czlowieku. W nich widać wszystko, widać radość, zlość, miłość, zadumę. Widać cały świat, życie. Nie da się ukryć uczuć, choć można się starać, ale w chwili slabości wszystko wyjdzie na jaw oczami. One są zwierciadłem duszy, są oknem duszy na świat. Nawet u osób niewidomych oczy są zwierciadlem uczuć, wtedy też ukazują co w sercu siedzi. Nie da się przed tym uciec. I dobrze, bo kochane oczy to najpiękniejsze co moze być 🙂

  Reply

 6. Paulina B.
  6 listopada 2015 @ 20:41

  To prawda, że w oczach można zobaczyć emocje takie jak radość, złość czy smutek… Dla mnie są one również zwierciadłem duszy, ponieważ patrząc w oczy ukochanej osoby możemy dostrzec to jak bardzo jesteśmy dla niej ważni i jak bardzo nas kocha 🙂

  Reply

 7. Kasia K.
  6 listopada 2015 @ 12:18

  Oczy to studnia bez dnia, ktora prowadzi aż do duszy. Według mnie najtrafniej byłoby to ubrać w metaforę, że oczy są tak jakby materialnym “łącznikiem” z czymś niematerialnym, metafizycznym (duszą). Kiedy coś nam się podoba – źrenice rozszerzają się. Jeśli natomiast jakiś widok nas nie cieszy – źrenice się zwężają. Nie mamy na to wpływu, bo ruch źrenic reguluje nasz mózg na podstawie odbieranych przez nasz bodźców. Dlatego oczy są zwierciadłem duszy – bo wyrażają to, co “siedzi” w nas gdzieś tam głęboko i nie potrafią oszukiwać (stąd powiedzenie “oczy nie kłamią”). Oczy to nasz taki mały zdrajca – bystry rozmówca dzięki uważnej obserwacji, może z nas czytać jak z otwartej książki 🙂

  Ps. Marzę o tej odżywce. Parę tygodni temu sama zdjęłam sztuczne rzęsy (były już nierówne, brzydko wyglądały, an ie mogłam się doczekać wizyty u kosmetyczki…). Żałuję, bo bardzo je przez to zniszczyłam. Na moich powiekach pozostały rzadkie, pozrywane włoski, które próbuję zregenerować. Wierzę, że serum pomogłoby mi je odbudować i zregenerować 🙂

  Reply

 8. Paulina Drzewiecka
  4 listopada 2015 @ 12:57

  Oczy są zwierciadłem duszy, ponieważ są oknem na duszę. Z niego można dostrzec różne widoki. I tak, jak okna naszych domów pokazują nam różne obrazy, zmieniające się w zależności od panującej pogody i pory roku; tak oczy pokazują obrazy wewnątrz duszy.
  I tak do naszych okien w domach świecą promienie słoneczne. Tak samo oczy świecą niejednokrotnie radością, która wypływa wprost z duszy. Moja dusza „kipi” radością, jak lawa z wulkanu, gdy spędzam czas z bliskimi osobami. Gdy mogę podziwiać bogactwo i harmonię przyrody. Cieszy mnie mój zadbany poprzez me ręce ogród. Każde spotkanie z przyjazną osobą, czy zakup nowej pary butów lub sukienki.
  Z okien domu dociera także ciepło słoneczne. Tak samo oczy są wypełnione miłością i czułością. Dzieje się tak, gdy bliskie mi osoby kierują do mnie czułe słowa i gesty. Gdy spoglądam na śpiącego synka lub męża. Gdy widzę ich uśmiechy na twarzach. Ale też, kiedy widzę starania męża w pracy, aby zarobić na utrzymanie naszej rodziny, czy wesołe zabawy mojego synka.
  Lecz okna naszych domów pokazują nam także deszcz czy nawet burzę. Tak samo oczy są smutne, gdy dusza jest smutna, a nawet czasami kapią z nich łzy. Cóż – problemy i troski nie omijają żadnego człowieka. Przynoszą duszy smutek i przygnębienie.
  Ale na szczęście okna pokazują nam także tęczę! Tak samo oczy, które co prawda nie ukazują siedmiu barw, lecz nadzieję duszy na lepszy czas. Spoglądają z nadzieją w przyszłość. Z nadzieją na spełnienie marzeń oraz pomyślne rozwiązywanie problemów.
  Tak, jak okna pokazują nam, co dzieję się na zewnątrz naszych domów, tak oczy pokazują wszystko to, co jest wewnątrz duszy. 😉

  Reply

 9. Patryszjon
  2 listopada 2015 @ 13:51

  Oczy są zwierciadłem duszy, bo z biegiem lat nie tracą blasku. Wciąż błyszczą tak samo i pokazują łobuziarę, która we mnie tkwi. Ba, jestem pewna, że nawet po osiemdziesiątce puszczę Wam figlarne oczko 😉

  Reply

 10. Bernadeta
  1 listopada 2015 @ 18:26

  Oczy są zwierciadłem duszy, bo to w nich widać wszelkie emocje człowieka, od radości po smutek. Pokazują to co chcemy przekazać innym, nie potrzeba więc słów by odczytać często czyjeś intencje.

  Reply

 11. Gosia
  1 listopada 2015 @ 12:55

  Kiedyś miałam rzęsy bardzo zniszczone od naklejania sztucznych więc użyłam LashVolution. Jest na prawdę świetna, rzęsy odrosły po ok. 2 miesiącach, byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam 🙂

  Reply

  • FashionVoyager
   1 listopada 2015 @ 13:03

   Wydawało mi się, że LashVolution to nowy produkt. Kiedy tego używałaś?

   Reply

 12. Iwona
  1 listopada 2015 @ 12:36

  Super, że kuracja dała skutki!

  Reply

 13. Magdalena
  31 października 2015 @ 11:33

  Witaj, marzą mi się takie długie rzęsy jak Twoje 🙂 już wcześniej przeglądałam oferty LashVolution i nie ukrywam, że bardzo chciałabym być posiadaczką tego serum.:) Oczy są odzwierciedleniem duszy ponieważ są najważniejszym komunikatorem cielesnym ukazującym stan wewnętrzny ich posiadacza. Mój ulubiony cytat w temacie konkursu – Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał. Stefan Żeromski

  Reply

  • Magdalena
   31 października 2015 @ 11:40

   pozdrawiam Magdalena Kocikowska

   Reply

  • FashionVoyager
   31 października 2015 @ 12:05

   Powodzenia życzę:) i dziękuję za komplement!!!

   Reply

 14. Beata Zając
  30 października 2015 @ 20:00

  Oczy są zwierciadłem duszy ponieważ to w nich możemy się przejrzeć patrzą na kogoś. W oczach możemy zobaczyc smutek,radoś czy ból nawet wtedy kiedy ktos zawsze sie do nas uśmiecha.Dlatego ich oprawa jest bardzo ważna 🙂

  Reply

  • Marta
   31 października 2015 @ 05:28

   Wystarczy spojrzeć głęboko w oczy niezależnie czy to kobiecie czy mężczyźnie..ujrzysz ..smutek …rozpacz…żal…nienawiść..radość…szczęście..miłość…każde spojrzenie mòwi samo za siebie…wystarczy patrzeć bardzo uważnie i tak umiejętnie by swoim wzrokiem nie zdradzić zamiaru odczytania tego co kryje dusza osoby na ktòrą właśnie patrzysz…jeśli jesteś szczęśliwa-Twa twarz promienieje…
   Jeśli jesteś smutna-twe oczy patrzą bez emocji i napływają często łzami ..wtedy unikasz kontaktu wzrokowego z innymi ludźmi…
   Kiedy jesteś wściekła-twa twarz dostosowywuje się do twych emocji i Twe oczy rzucają przenikliwe, szybkie i zimne spojrzenia…
   A kiedy czujesz miłość Twoje oczy nabierają blasku …pojawia się lekki uśmiech niekontrolowany gdy pomyślisz o ukochanej osobie…
   To co myślisz …czujesz i o czym marzysz wszystko masz wypisane w oczach…
   Spròbuj myśleć pozytywnie a zobaczysz że Twe oczy dodadzą pięknego blasku nie tylko Twojej twarzy ale Twemu całemu ciału…
   Ale musisz chcieć…tak wewnątrz siebie..tak mocno…Wtedy poczujesz takie ciepło i radość wewnątrz siebie to znak że Twe emocje właśnie przedostają się głęboko do Twej duszy a potem będą w Twoich oczach…
   Każdy kto umie patrzeć dostrzeże Twoje emocje i to w jakim stanie sie teraz znajdujesz…wszystko dzięki Twym oczom?

   Reply

 15. Kasia
  30 października 2015 @ 18:18

  Oczy u kobiety sa zwierciadłem duszy ponieważ mozna w nich odczytać jej każdy stan emocjonalny, niezależnie co mowi

  Reply

 16. Strudelka
  30 października 2015 @ 16:06

  U mnie super się spisało 🙂 wysłużyło i wzmocniło rzęsy tak jak Tobie! 🙂

  Reply

 17. Lioncourt
  30 października 2015 @ 14:25

  Hm…może tak nietypowo
  Tematem moich wywodów będzie “Dlaczego to oczy są odzwierciedleniem duszy?”
  Odzwierciedlenie łączy się ze słowem zwierciadło, jak wiadomo w zwierciadle się przeglądamy a nawet to lubimy (oby z umiarem by nie skończyć jak Narcyz), kobiety spędzają przed lustrem wiele godzin by pięknie wyglądać,a mężczyźni zachwycają się naszym pięknym wizerunkiem i tak to się kręci. No ale do rzeczy nie liczy się tylko wizerunek zewnętrzny, który widzimy ale liczą się także owe “paczadełka”, jedni podczas rozmowy unikają kontaktu wzrokowego, drudzy wzrok mają rozbiegany jeszcze inni usilnie patrzą rozmówcy w oczy. Oczy właśnie odzwierciedlają stan naszej duszy, możemy okłamać rozmówce sztucznym przylepionym do naszej twarzy uśmiechem ale nie naszym spojrzeniem. Spojrzenie sięga w głąb duszy człowieka przeplatając po drodze serce, można kogoś obdarzyć w ten sposób spojrzeniem pełnym miłości, troski, oddania, otuchy, ale jest także druga strona medalu, czasem słyszymy “gdyby wzrok mógł zabić padłbym/padłabym martwy/a” to prawda oczy mogą przesłać spojrzenie pełne nienawiści, złości, bólu, zazdrości etc. mówi się nawet że ten kto ma coś na sumieniu/duszy nie potrafi patrzeć prosto w oczy. A więc “OCULUS SNIMI INDEX” jest jak najbardziej trafne. Trzeba dbać o oczy(duszę) aby nie były zapłakane, stroskane, bez wyrazu i nie tego właśnie obrazu pustki i goryczy, owszem zroszone łzami szczęścia rzęsy to jedno z najpiękniejszych widoków jakie można poczuć i otrzymać od drugiej osoby poza wzrokiem pełnym oddania, bezpieczeństwa i miłości. Oczy świetnie ukazują nasze uczucia, usta można rozciągnąć wbrew sobie w uśmiech ale oczom nie można nadać sztucznego udawanego blasku szczęścia. Podsumowując mam nadzieję,że moje argumenty przekonały o słuszności powiedzenia, “Oczy są odzwierciedleniem duszy”.

  Reply

 18. Ania
  30 października 2015 @ 11:49

  Rzeczywiście działa!

  Reply

  • Iwona
   8 listopada 2015 @ 08:06

   Dlaczego to oczy są odzwierciedleniem duszy bo to w oczach tkwi blask, w oczach ukryta jest siła. To właśnie oczy pokazują nasze emocje , uczucia , w oczach ukryta jest prawda

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.