Categories: Uroda

LashVolution – moje nowe rzęsy + KONKURS

Minął trzeci miesiąc kuracji serum do rzęs LashVolution. Opakowanie już prawie puste, więc pora pochwalić się tym jak wyglądają moje rzęsy. Co więcej, dla jednej z Was mam serum LashVolution do wygrania w konkursie!

Ponad trzy miesiące temu otrzymałam do przetestowania serum do rzęs LashVolution. Moje pierwsze wrażenia po kontakcie z odżywką znajdziecie tutaj. Od tego momentu, co wieczór, po demakijażu nakładałam kosmetyk na górną powiekę. Przyznam się, zdarzyło mi się kilka razy zapomnieć, ale aplikacja jest tak łatwa i szybka, że pamiętałam o niej nawet wtedy kiedy byłam bardzo zmęczona.

Do sedna, czy odżywka działa?

Moim zdaniem tak. Zdaniem koleżanek, które bacznie obserwują moje rzęsy również. Podczas ostatniego pobytu w Polsce większość pytała jak sprawdza się serum oraz same przyglądały się moim rzęsom i mówiły, że faktycznie są dłuższe i ładniejsze.

Odżywka ma na celu głównie wydłużenie rzęs. Faktycznie tak się dzieje, rzęsy są dłuższe, a po wytuszowaniu wyglądają niesamowicie! Ciekawe było też to, że w drugim miesiącu jej używania niektóre z moich rzęs były dużo dłuższe od innych (tak jakby odżywka trafiała tylko do nich), teraz efekt jest w miarę równy.

Dodatkowo odżywka poprawiła stan moich rzęs. Są gęstsze, twardsze i odporniejsze. Podczas demakijażu oczu nie widzę, żeby mi wypadały, co wcześniej zdarzało się dość często.  Zdecydowanie polecam ją każdej z Was, jeżeli szukacie czegoś, co pomoże Waszym rzęsom.

Teraz nawet bez tuszu jest WOW 🙂

Moim zdaniem serum spełniło swoje zadanie. Jestem zadowolona z kuracji. Moje rzęsy są dłuższe i mocniejsze. Jeżeli zależy Wam na profesjonalnej opinii to zerknijcie tutaj, serum zostało opisane w jednej z baz opinii o lekach i kosmetykach.

Uwaga!!! Październik to miesiąc darmowej dostawy serum, więc macie ostatnie dwa dni, aby zamówić je nie ponosząc kosztów przesyłki. Skorzystajcie!!!

Klikając tutaj poczytacie o efektach serum po miesiącu stosowania.

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie???

 1. Polubić stronę FashionVoyager oraz LashVolution na facebooku
 2. Pod tym postem napisać odpowiedź na pytanie: Dlaczego to oczy są odzwierciedleniem duszy?
 3. Pod postem na facebook’u z linkiem do tego właśnie wpisu (znajdziecie go tutaj) zaprosić jak najwięcej znajomych do wzięcia udziału
 4. Udostępnić publicznie na swoim profilu na facebooku post o konkursie.

Regulamin:

Organizatorem konkursu jest blog FashionVoyager a sponsorem nagrody (serum LashVolution o wartości 79 złotych) jest LashVolution. Wygrywa 1  wybrana przeze mnie osoba. Konkurs trwa od 30.10.2015 do 07.11.2015. Wyniki ogłoszę najpóźniej 09.11.2015. Konkurs realizowany jest na podstawie niniejszego regulaminu.Uczestnicy zostawiają w komentarzu pod tym postem informację o wzięciu udziału w konkursie w formie odpowiedzi na zadane pytanie, jak również spełniają wymienione wyżej warunki. Zamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Regulamin obowiązuje od momentu rozpoczęcia konkursu do jego zakończenia.

Wyniki konkursu:

Odżywkę LashVolution wygrywa Paulina Biernat. Proszę o kontakt mailowy.

Wpis powstał we współpracy z marką LashVolution

FashionVoyager

Leave a Comment

View Comments

 • Nie stosowałam tej odżywki lecz Revitalash. I to ona według mnie jest nr 1 w walce z krótkimi rzęsami. W ciągu miesiąca rzęsy były dłuższe o około 2 cm. 2 ml odżywki wystarcza na ponad 2 lata :O

 • Super :) dziękuję :) moje rzęsy w końcu zaczną wyglądać ;-) Na pewno zdam relację z kuracji!!!

 • Dlaczego oczy są zwierciadłem duszy? Ponieważ to w ich głębi ukryty jest cały blask. To oczy odzwierciedlają to jakim jesteśmy człowiekiem. I może się to niektórym wydać dziwne, ale często patrząc komuś w oczy mogę stwierdzić czy dana osoba jest dobrym człowiekiem czy nie. Ciało i gesty można oszukać, ale oczy zawsze wyrażają prawdę. To w oczach ukryta jest cała prawda o człowieku. To właśnie oczy przez całe nasze życie pozostają niezmienne, są przez całe życie piękne, mimo, że nasze ciało się zmienia, starzeje. Po oczach potrafimy też poznać, czy ktoś jest szczęśliwy, bo zewnętrznie możemy świetnie udawać, że nasze życie jest sielanką, pięknym snem i w ogóle usłane różami, a tak naprawdę wewnętrznie czujemy się nieszczęśliwi, rozdarci... i to właśnie oczy wyrażają całą prawdę, wystarczy tylko głęboko w nie spojrzeć, by dostrzec to, co najważniejsze.

 • Smutek - oczy zgaszone, puste, wyczekujące
  Radość - oczy skrzące, śmiejące się
  Przerażenie - wystraszone, uciekające od nieznanego
  Podekscytowanie - radosne, mieniące się jak tęcza.
  Oczy narząd wzroku i uczuć jakie drzemią w czlowieku. W nich widać wszystko, widać radość, zlość, miłość, zadumę. Widać cały świat, życie. Nie da się ukryć uczuć, choć można się starać, ale w chwili slabości wszystko wyjdzie na jaw oczami. One są zwierciadłem duszy, są oknem duszy na świat. Nawet u osób niewidomych oczy są zwierciadlem uczuć, wtedy też ukazują co w sercu siedzi. Nie da się przed tym uciec. I dobrze, bo kochane oczy to najpiękniejsze co moze być :)

 • To prawda, że w oczach można zobaczyć emocje takie jak radość, złość czy smutek... Dla mnie są one również zwierciadłem duszy, ponieważ patrząc w oczy ukochanej osoby możemy dostrzec to jak bardzo jesteśmy dla niej ważni i jak bardzo nas kocha :)

 • Oczy to studnia bez dnia, ktora prowadzi aż do duszy. Według mnie najtrafniej byłoby to ubrać w metaforę, że oczy są tak jakby materialnym "łącznikiem" z czymś niematerialnym, metafizycznym (duszą). Kiedy coś nam się podoba - źrenice rozszerzają się. Jeśli natomiast jakiś widok nas nie cieszy - źrenice się zwężają. Nie mamy na to wpływu, bo ruch źrenic reguluje nasz mózg na podstawie odbieranych przez nasz bodźców. Dlatego oczy są zwierciadłem duszy - bo wyrażają to, co "siedzi" w nas gdzieś tam głęboko i nie potrafią oszukiwać (stąd powiedzenie "oczy nie kłamią"). Oczy to nasz taki mały zdrajca - bystry rozmówca dzięki uważnej obserwacji, może z nas czytać jak z otwartej książki :-)

  Ps. Marzę o tej odżywce. Parę tygodni temu sama zdjęłam sztuczne rzęsy (były już nierówne, brzydko wyglądały, an ie mogłam się doczekać wizyty u kosmetyczki...). Żałuję, bo bardzo je przez to zniszczyłam. Na moich powiekach pozostały rzadkie, pozrywane włoski, które próbuję zregenerować. Wierzę, że serum pomogłoby mi je odbudować i zregenerować :-)

 • Oczy są zwierciadłem duszy, ponieważ są oknem na duszę. Z niego można dostrzec różne widoki. I tak, jak okna naszych domów pokazują nam różne obrazy, zmieniające się w zależności od panującej pogody i pory roku; tak oczy pokazują obrazy wewnątrz duszy.
  I tak do naszych okien w domach świecą promienie słoneczne. Tak samo oczy świecą niejednokrotnie radością, która wypływa wprost z duszy. Moja dusza „kipi” radością, jak lawa z wulkanu, gdy spędzam czas z bliskimi osobami. Gdy mogę podziwiać bogactwo i harmonię przyrody. Cieszy mnie mój zadbany poprzez me ręce ogród. Każde spotkanie z przyjazną osobą, czy zakup nowej pary butów lub sukienki.
  Z okien domu dociera także ciepło słoneczne. Tak samo oczy są wypełnione miłością i czułością. Dzieje się tak, gdy bliskie mi osoby kierują do mnie czułe słowa i gesty. Gdy spoglądam na śpiącego synka lub męża. Gdy widzę ich uśmiechy na twarzach. Ale też, kiedy widzę starania męża w pracy, aby zarobić na utrzymanie naszej rodziny, czy wesołe zabawy mojego synka.
  Lecz okna naszych domów pokazują nam także deszcz czy nawet burzę. Tak samo oczy są smutne, gdy dusza jest smutna, a nawet czasami kapią z nich łzy. Cóż – problemy i troski nie omijają żadnego człowieka. Przynoszą duszy smutek i przygnębienie.
  Ale na szczęście okna pokazują nam także tęczę! Tak samo oczy, które co prawda nie ukazują siedmiu barw, lecz nadzieję duszy na lepszy czas. Spoglądają z nadzieją w przyszłość. Z nadzieją na spełnienie marzeń oraz pomyślne rozwiązywanie problemów.
  Tak, jak okna pokazują nam, co dzieję się na zewnątrz naszych domów, tak oczy pokazują wszystko to, co jest wewnątrz duszy. ;)

 • Oczy są zwierciadłem duszy, bo z biegiem lat nie tracą blasku. Wciąż błyszczą tak samo i pokazują łobuziarę, która we mnie tkwi. Ba, jestem pewna, że nawet po osiemdziesiątce puszczę Wam figlarne oczko ;)

 • Oczy są zwierciadłem duszy, bo to w nich widać wszelkie emocje człowieka, od radości po smutek. Pokazują to co chcemy przekazać innym, nie potrzeba więc słów by odczytać często czyjeś intencje.

Share
Published by
FashionVoyager

Recent Posts

Wracam!

Wczoraj chcąc zrobić przelew do Polski otworzyłam swojego bloga żeby odnaleźć tekst o tym, z…

3 miesiące temu

Plaża w Nairn – świetne miejsce na spacer

Plaża w Nairn należy do jednych z największych i najdłuższych w północnej Szkocji. Podzielone portem…

2 lata temu

Szkockie góry najpiękniejsze są jesienią!

Gdzie najlepiej udać się mając gorszy dzień? W góry, szkockie góry! Zapierające dech w piersiach…

2 lata temu

Castle Fraser Szkocja i popularność Outlander’a

Castle Fraser to niewielki, ale świetnie zachowany zamek w północno-wschodniej Szkocji. Mimo swojego majestatycznego wyglądu…

2 lata temu

Magiczna Dominikana – odkryj uroki egzotycznego świata Karaibów

Największe atrakcje na Dominikanie znajdują się przede wszystkim w trzech najważniejszych pod względem turystyki regionach: Punta…

2 lata temu

Najpiękniejsze plaże północnej Szkocji + mapka

Zauważyliście chyba, że plaże północnej Szkocji to moja obsesja? Tak jak obiecałam przygotowałam dla Was…

2 lata temu

Ta strona używa ciasteczka.