Skip to content
Menu

Zapytałam Was ostatnio na facebooku o jakich podróżach marzycie. W odpowiedziach pojawiały się najróżniejsze zakątki świata – zobaczcie co z tego wynikło!

Zastanowiliście się kiedyś jak wiele osób w odpowiedzi na pytanie o czym marzy stwierdza, że o podróżach? Według moich obserwacji ponad połowa, dużo ponad połowa. Te marzenia są różne, bo dla jednego podróż to zapakowanie plecaka i ruszenie przed siebie, dla innego dwa tygodnie w luksusowym hotelu blisko pięknej plaży. Jak myślicie, których jest więcej? Według Waszych odpowiedzi wymarzone miejsce na wakacje to wyspa, rajska wyspa, daleko od  domu, na której będzie można się poopalać, ale również spędzić czas aktywnie. Dominowały Karaiby z Dominikaną na czele, Malediwy i greckie wyspy, głównie Santorini. Przyznam się szczerze, że sama też chciałabym zobaczyć tą wysepkę.

podróżach fashionvoyager

podróżach fashionvoyager

podróżach fashionvoyager

podróżach fashionvoyager

Istotne dla Was było również żeby mieć obok siebie osobę, którą kochamy i rodzinę. Podobały mi się te odpowiedzi, też nie wyobrażam sobie zwiedzać samemu. Dla mnie ogromna przyjemność jest właśnie w tym, że mam z kim się tymi przeżyciami i wrażeniami dzielić. Często również padały odpowiedzi, że miejsce jest nie ważne, istotne jest, aby być z dala od pracy i żeby w ogóle móc sobie na wyjazd pozwolić.

podróżach fashionvoyager

podróżach fashionvoyager

W odpowiedziach podawaliście głownie egzotyczne miejsca, takie jak Wyspy Dziewicze, Boliwia, Biegun Południowy, Japonia czy Jemen, ale kilkukrotnie w odpowiedziach padała też Polska czy domek nad jeziorem. Domyślam się, że Ci którzy jako wymarzone wakacje podawali Polskę na co dzień mieszkają za granicą i tęsknią za krajem tak bardzo, że wolą wolny czas poświęcić na powrót do kraju i spotkanie się z bliskimi niż odkrywanie Wysp Kanaryjskich. Rozumiem to, wiem jak żyje się z dala od rodziny.

podróżach fashionvoyager

podróżach fashionvoyager

Wśród Waszych wymarzonych miejsc na wakacje pojawiały się również miasta: Lizbona, Amsterdam, Rzym. Wakacje w mieście przecież nie muszą być nudne i jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie są zwolennikami plażowania.

podróżach fashionvoyager

podróżach fashionvoyager

Muszę przyznać, że niektóre odpowiedzi pokrywają się z moimi marzeniami. Również chciałabym zobaczyć Karaiby (Kubę, Puerto Rico), Zanzibar, a część z krajów przez Was wymienionych już odwiedziłam i cudownie wspominam, są to Tajlandia, Chorwacja, Egipt.

Za wszystkie Wasze podróżnicze marzenia trzymam kciuki i czekam na zdjęcia z Waszych pobytów tam!

Zobacz też dlaczego warto podróżować?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.