Skip to content
Menu

Zdarzyło Ci się mieć opóźniony lub odwołany lot? Spędziłeś godziny czekając na lotnisku bez konkretnej informacji co dalej? Mi  niestety wielokrotnie, Tobie pewnie też dlatego napiszę Wam dziś kilka słów o tym co nam się w takiej sytuacji należy.

Samolot to dziś najpopularniejszy środek transportu publicznego. Daje nam możliwość szybkiego przemieszczania się z kraju do kraju czy na inny kontynent. Niestety często zdarza się, że loty są opóźnione lub co gorsza odwołane, a my nadal nie wiemy co w takiej sytuacji zrobić. Czekamy grzecznie na lotnisku czekając nieraz po kilkanaście godzin na nasz lub kolejny lot. Po wszystkim o całej sytuacji zapominamy. A nie powinniśmy! W takich sytuacjach należy Ci się odszkodowanie.

Wiedzieliście, że opóźnienie samolotu dłuższe niż 3 godziny możecie otrzymać odszkodowanie od linii lotniczych? Podobnie jak za odwołany lub anulowany lot. Nie dzieje się to jednak z automatu, aby takie odszkodowanie móc dostać musicie złożyć o nie wniosek. Na stronie claimflights.pl zawsze sprawdzam czy za dane opóźnienie należy mi sie odszkodowanie czy nie. Po prostu wpisuję numer lotu i jego datę – system zrobi resztę za Ciebie. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj.https://www.claimflights.pl/

odwołany lot

Lubicie składać reklamacje? Ja nie. Wiąże się to z dużą ilością poświęconego czasu, wypełnianiem mnóstwa dokumentów. Zdecydowanie wolę zlecić to komuś kto się na tym zna i załatwi wszystko za mnie. Tak samo zrobiłabym w przypadku wniosku o odszkodowanie za opóźniony lot. Pamiętajcie tylko o jednym – nie decydujcie się na firmy, które chcą pobrać od Was jakąkolwiek opłatę jeszcze przed rozpoczęciem całej procedury. To oczywiste, że za taką usługę trzeba będzie zapłacić, ale dopiero wtedy gdy odszkodowanie zostanie Wam przyznane.

Jeżeli w ostatnim czasie zdarzyło Ci się, że Twój lot był opóźniony lub odwołany to kliknij tutaj i na stronie claimflights sprawdź czy należy Ci się odszkodowanie.

odwołany lot
odwołany lot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.