Skip to content
Menu

Wczoraj chcąc zrobić przelew do Polski otworzyłam swojego bloga żeby odnaleźć tekst o tym, z jakich portali skorzystać przesyłając pieniądze do Polski. Przewertowałam zakładkę porady przez kilka minut i z żalem, ale też zadowoleniem przeglądałam znajdujące się tak artykuły. Zrobiło mi się przykro, że tak zaniedbałam bloga i zdecydowałam, że małymi kroczkami wracam.

Nie da się ukryć, że ostatnie dwa lata mojego życia nie obfitowały w podróże i tak naturalnie odsunęłam się od pisania i zajęłam maluchami. Bo przecież jak tu przejść z opisywania podróży po Azji, Afryce czy choćby Szkocji do zmieniania pampersów i karmienia na żądanie. Przecież to zupełnie inny świat i nikt nie będzie chciał tego czytać! Tak mi się przynajmniej wydawało i rzuciłam blogiem w kąt. Musiałam to sobie poukładać i zdecydować co dalej. Nie ukrywam trwało to długo… dwa lata zupełnej ciszy. W między czasie na świat przyszła moja druga córka przewracając moje życie kompletnie do góry nogami i pokazując, że narzekanie na brak czasu mając jedno dziecko ma się kompletnie nijak do tego jak wygląda życie z dwoma.

Uwierzycie, że można posprzątać kilka pokoi w 3 minuty kiedy maluszek zabawi się karuzelą, a starsza zajmie się układaniem zwierzątek na farmie? Da się. Przecież jeśli można zrobić obiad z dwóch dań, włączyć pranie, wypić łyk herbaty i nawet rzucić okiem co słychać w wielkim świecie w piętnaście minut to znajdę również kolejne pięć na napisanie kilku słów do Was. Niestety na razie w dzień nie znalazłam, ale w nocy tak 🙂 Jest 3:30, maleńka właśnie zjadła a ja to piszę. Niech mi ktoś powie, że młode mamy nie są dobrze zorganizowane 🙂 Nie wiem co z tego wyjdzie, ale wracam, powoli wracam.

Choć w między czasie dużo ponoć się zmieniło. Blogi są passe, a światem rządzi Instagram i tik tok. Mimo to zdecydowałam, że wracam i zobaczę czy ktoś mnie jeszcze pamięta i przeczyta. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia!

Wracam do spania póki dzieci śpią 🙂

Ps. Z ekscytacji i tak nie mogłam zasnąć kolejne pół godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.