Skip to content
Menu

Mam dla Was rozwiązanie konkursu: Idealne miejsce na weekend majowy! Zobaczcie, która fotografia wygrała, a jej autor otrzyma Twoją Kartę Podróże. Wybór nie był prosty, przysłaliście masę propozycji.

Konkurs fotograficzny dobiegł końca. Na fanpejdżu pojawiła się już galeria ze wszystkimi fotkami, które mi przysłaliście. Zapraszam do jej obejrzenia. Przysłaliście mi mnóstwo propozycji miejsc, które odwiedziliście, w których mieszkacie i tych, które warto odwiedzić w trakcie majowego weekendu. Bardzo cieszy mnie, że wśród nadesłanych zdjęć aż tyle z nich dotyczy Polski, przeróżnych jej regionów. Pojawiły się również zdjęcia ze Szkocji. Miło mi je oglądać, bo właśnie tutaj mieszkam i jestem zachwycona pięknem okolicy. Gdyby tylko pogoda była lepsza… ale nie można mieć wszystkiego! Jeżeli ktoś z Was wybiera się na majówkę właśnie w moje okolice – piszcie, chętnie oprowadzę.

Wybór zdjęcia, które wygrało, jak również dwóch pozostałych nie był łatwy. Oto wyniki konkursu:

Miejsce I Łukasz Grzegorczyk

Najlepszym miejscem do spędzenia majówki jest “Język Trolla” Droga na sam szczyt jest emocjonująca, wymagająca, dostarcza niezapomnianych wrażeń. Oczywiście na taką wyprawę najlepiej wybrać się z grupką najlepszych znajomych. Nie obędzie się bez wspólnego motywowania. Cel wynagrodzi cały trud wyprawy. Spędzenie nocy pod namiotem wśród opatulających gwiazd to niesamowite uczucie. Uczucie, którego nie zapomnicie do końca życia.

fashionvoyager

Miejsce II Agnieszka Arendarczyk

Mój wujek – marynarz od zawsze mówił, że ze wszystkich miejsc na świecie najpiękniejszy jest Neapol, do znudzenia powtarzał “zobaczyć Neapol i umrzeć”. Zachęcona tym, za pierwsze zarobione pieniądze udałam się tam na zeszłoroczną majówkę. Teraz już bez wątpienia mogę stwierdzić, że bliżej nieba być już nie można. Przepełniony włoskim klimatem, wyposażony zarówno w góry jak i morze, pachnący tradycyjną pizzą – taki właśnie jest Neapol.

fashionvoyager

Miejsce III Tomasz Piotrowski
Pomysłem na tani i wyjątkowy weekend majówkowy może być Bolonia i okolice. Wystarczy ok 1 godzina lotu samolotem z południa Polski, i momentalnie zmieniamy klimat, temperaturę i tempo życia. W kilku słowach miejsce to można opisać jako miasto tzw. kruszganków, urzekających kamienic, i wież. Najpopularniejsze, w samym centrum miasteczka zostały tylko dwie. Na jedną z nich można wejść, by podziwiać wyjątkową panoramę miasta. Bolonia słynie z pysznego włoskiego jedzenia, które trzeba próbować przy każdej możliwej okazji. Bolonia jest rewelacyjnym miejscem wypadowym do Florencji oraz Maranello (muzeum Ferrari). Dogodne połączenia pociągiem za niewielkie pieniądze, pozwalają w ciągu kilku dni zobaczyć kwintesencję północnych Włoch. I tak właśnie Florencja wieczorową porą robi naprawdę wielkie wrażenie, zwłaszcza jeżeli znajdziemy dogodne miejsce by podziwiać panoramę stolicę Toskanii.
Florencja

Za zajęcie pierwszego miejsca autor otrzyma wybrane przez siebie ubezpieczenie Twoja Karta Podróże, natomiast pozostali gadżety ufundowane przez firmę April Polska. Zwycięzców proszę o kontakt mailowy w celu podania danych do wysyłki nagród.

Dziękuję za udział!

Follow my blog with Bloglovin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.